wtorek, 6 maja 2014

Z cyklu: "Inspiracje dla domu": Domowa galeria ścienna:-)

Witam:-)

Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam obrazy, fotografie i gdybym mogła to bym obwiesiła nimi pewnie nie jedną ścianę w domu... Niestety u mnie większość zdjęć jest ....w laptopie;
zdjęcia się robi i zgrywa...w komputer oczywiście!!  potem ktoś wpadnie w odwiedziny...i dopiero odpalaj laptopa...szukaj folderu ... zdjęć tysiące.... katastrofa! Czasem myślę, że dawniej nie było to takie złe kiedy kupowało się klisze...na 24/36 zdjęć, przynajmniej wtedy od razu się wywoływało.

W najbliższym czasie chciałabym to zmienić, i myślę, że inspiracje poniżej będą bardzo pomocne. Najważniejsze, aby zrobić to z głową, dobrać sobie odpowiednią kolorystykę ramek, pomyśleć czy zdjęcia wywołać kolorowe, czy może czarno-białe albo w sepii, możliwości jest wiele.  Poniżej chciałabym pokazać Wam propozycję z sieci jak można to zrobić, może kogoś z Was także to zainspiruje, by u siebie stworzyć jakąś podobną aranżację. 

galeria ścienna w domu, home gallery wall

zdjęcia poniżej pochodzą ze strony: dekoratorium.plNajważniejsze, aby zastanowić się jaka kolorystyka ramek będzie odpowiednia.


pinterest.com


A co powiecie na pomysł, by stworzyć sobie na ścianie drzewo genealogiczne??

zdjęcia powyżej: pinterest.com


Czasami wystarczy zaledwie kilka zdjęć...
ale jakich!

Kolorowe ściany...to nowe możliwości:-) na nich zdjęcia, obrazy prezentują się też bardzo ciekawie.. Wszystko zależy od tego jak dopasujemy kolory...

Poniżej jasna ściana, ale za to obrazki w kolorowe kwiatki:)zdjęcia powyżej pochodzą ze strony: 
itssooeasy.blogspot.comporadydekoracyjne.pl


Kolorowe ramki:-)A może jedna ramka, i wiele zdjęć??


***

Chcąc stworzyć taką galerię na pewno najwięcej czasu spędzimy na rozmyślaniu o tym, w jaki sposób, wedle jakiego klucza powiesić zdjęcia, aby jak to się potocznie mówi, był ład i skład:-)

No więc poniżej kilka propozycji. Na pinterest możecie znaleźć mnóstwo opcji, także odsyłam i tam.


***

Mam nadzieję, że choć troszkę zachęciłam Was do wywołania zdjęć i stworzenia własnej domowej galerii.

Pozdrawiam serdecznie,
EwaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

*