sobota, 31 stycznia 2015

Chcesz mieć piękne i długie rzęsy?? Kup serum przyspieszające ich wzrost:-)

„Drogie Panie co warto kupić w Rossmannie??”
no różnych produktów moc, ale...tak rozpoczynając ten cykl...ciekawa propozycja:

Na początek pytanie: czy marzą Wam się dłuuuuugie, piękne rzęsy??
próbowałyście już różnych sposobów na to, by poprawić  ich kondycję, 
a które nie specjalnie zdawały egzamin??
a może nic nie stosowałyście, bo nie wiedziałyście co może zadziałać? 

 Już biegnę z propozycją: - > kupcie serum przyspieszające wzrost rzęs!!
No więc szybciutko "co - skąd -  i dlaczego"?

Otóż któregoś dnia w pracy mówię mojej koleżance, która akurat zmieniła oprawki w okularach, że fajne ma te okulary, super w nich wygląda, no i oczywiście hasło "daj zmierzyć", no i kiedy je ściągnęła tak spojrzałam na nią no i rzuciły mi się w oczy jej naprawdę piękne, długie rzęsy!! No i oczywiście mówię – ale Ty to masz fajne długie rzęsy!  I co się okazało?

Nie, nie geny!! Nie metoda 1:1:-) I nie od zawsze:-)

Anka mi mówi, że „od jakichś (chyba wtedy) 2 max 3 m-cy smaruję tym serum, co go dostałyśmy w nagrodę w tym konkursie, wiesz...” – pytam się: w jakim konkursie i jakie serum?? No i wyszło, że...
tuż przed tym, zanim ja rozpoczęłam pracę w Rossmann'ie nasze dziewczyny wygrały pewien konkurs (p.s: co jakiś czas Rossmann organizuje różne konkursy między swoimi sklepami, no i kilka udało nam się wygrać...), i jak się potem dowiedziałam w nagrodę każda z nich otrzymała ten właśnie specyfik. Ale nikt nic na ten temat nie mówił...Zaczęły sobie stosować, no i jak się okazało na efekty nie trzeba było nawet długo czekać!

No więc zrobiłam potem szybkie rozeznanie i wszystkie, które to serum stosowały faktycznie zaczęły chwalić się wspaniałymi efektami!! Niektóre wręcz...spektakularnymi:-) 

Ja osobiście nie używam, nie kupiłam, choć przymierzam się za każdym razem kiedy tylko jest na promocji. Ale nie mam go z 2-óch powodów: po pierwsze nie narzekam na zbyt krótkie rzęsy, choć „firanek” też nie mam, po drugie za każdym razem kiedy mam wydać na to serum 63- do 80 zł (w zależności czy jest na promocji czy nie...ta cena się waha) to niestety zawsze przegrywa ono z jakimś kosmetykiem potrzebnym mi do makijażu – a tych w sztuce wizażu...nigdy za wiele:-) no i taka prawda!

Co do ceny – na początku pomyślałam, że wcale nie mało! Ale okazuje się, że różne konkurencyjne produkty sięgają nawet 300 zł, tak więc 65 zł przy 300...?? można mieć na zapas...kilka butelek :-D

Niemniej jednak z czystym sumieniem mogę Wam polecić. Przeczytałam też opinie na ten temat na forach, no i okazuje się, że połowa blogosfery dot. kosmetyków nadmienia także o nim, możecie poszukać, zobaczycie tam masę zdjęć przedstawiających efekty – rzęsy przed i po użyciu serum:-)

no i oczywiście zawsze możecie zapytać moje koleżanki ze sklepu co sądzą na ten temat,
a co niektórym spojrzeć "głębiej w oczy" ....skupiając się na rzęsach:-) 

Na opakowaniu można wyczytać następujące informacje:

Co ważne:
My kobiety...jesteśmy strasznie niecierpliwe....więc dieta cud najlepiej żeby zadziałała po 3 dniach, inne wyszczuplające specyfiki też, ale tak niestety nie ma!! Tak samo jest i z tym serum! Nie licz na to, że będziesz smarować rzęsy systematycznie przez bity miesiąc, i od razu zobaczysz efekty  – bo ich nie będzie:-)
(choć....w niektórych przypadkach...podobno już widać po 2-3 tyg, ale w sporadycznych!! A najczęściej jak ktoś chce coś na już, to tego nie dostaje – więc spokojnie!!) Stosuj śmiało przez 2 - 3 miesiące.I co też niemniej ważne:
Jeśli zaczniesz stosować, zobaczysz ten cudowny efekt, to nie szalej i nie stosuj od razu 3-5 buteleczek jednej za drugą!! Dlaczego??
Serum stosuje się na noc, a na dzień – jak przypuszczam bez maskary nie wychodzicie!
Więc oczy też mogą poczuć się zmęczone!! Cały dzień tusz, wieczór serum i tak w koło.... przez pół roku, rok. Tak więc najlepiej zrób sobie jedną pełną kurację (1 opakowanie) i daj oczom odpocząć:-)
bo oko też przyzwyczaja się do produktu i może się okazać, że po jakimś czasie ten efekt nie będzie już taki wspaniały:-)    ****
Dajcie znać, czy miałyście styczność z tym produktem, i co sądzicie na jego temat:-)


Pozdrawiam, miłego wieczoru:-)
Ewka


porównaj ceny:
http://www.ceneo.pl/27411790


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

*