niedziela, 17 kwietnia 2016

Makijaż do sesji fotograficznej...czyli Madzia przed "Kocim obiektywem":-)

Witam Was serdecznie:-)

Dzisiaj chciałam zaprezentować Wam zdjęcia z sesji fotograficznej, do której miałam przyjemność zrobić makijaż. Zdjęcia mam oczywiście już od jakiegoś czasu, niestety jesteśmy na etapie ząbkowania...który jest  nieprzewidywalny(!!), na szczęście po kilku ciężkich dniach...dziś wyszło słońce/ ...nie tylko na niebie, haha:-):-) więc korzystam szybko z okazji, bo nie wiadomo co przyniesie kolejny dzień:-)

No więc ja zadbałam o makijaż, w rolę modelki wcieliła się Madzia, zaś wszystko to uwieczniła na pięknych fotografiach Kasia z "Kociego obiektywu".


Więcej szczegółów poniżej. 
Zapraszam Was zatem w interesującą fotograficzną podróż....Jak widać na zdjęciach tego dnia była piękna pogoda, choć dzień wcześniej nie uwierzyli byście, jaka była niska temperatura, padał deszcz!! Wydawało się, że w Tatrach pada śnieg...I byłam pewna, że z sesji będą nici... Ale synoptycy twardo zapowiadali na sobotę piękną aurę no i kiedy obudziłam się rano nie mogłam uwierzyć jakie piękne słoneczko!!  
Wszystkie fotografie, którymi mogę się tu z Wami podzielić są autorstwa Kasi Smreczak, która prowadzi foto-bloga "Koci obiektyw", a także ma fanpage na FB. Z Kasią poznałam się nie tak dawno, ale przyznam, że mimo dzielącej nas różnicy wieku, błyskawicznie znalazłyśmy wspólny język, i nie trzeba było długo czekać, abyśmy wymyśliły jakiś wspólny (nazwijmy to) projekt:-) 
Kasia to osoba bardzo młoda i utalentowana, i do tego tegoroczna maturzystka!! Dlatego...sesja sesją...ale na początku gdzieś z tyłu głowy świtała mi myśl...że my się świetnie bawimy, a lada chwila matura, egzaminy, że może lepiej byłoby gdyby ten czas spędzić nad książkami, a zdjęciami zająć się już może po... Ale Kasia mnie uspokoiła, że non-stop nad książkami siedzieć nie można, trzeba się dotlenić, oderwać, dlatego taka sesja to dla niej czysta przyjemność i oderwanie od codziennego myślenia o maturze i nie tylko...Często w rolę modelki wciela się Madzia. 
Jak mówiła mi Kasia - Madzia nie boi się niczego i realizuje wszelkie dziwne/odważne/niecodzienne pomysły Kasi. Także jak zerkniecie na "Koci obiektyw" zobaczycie Magdę w różnych odsłonach, np. czarne usta, umalowana czarnymi farbami... w wersji bardziej romantycznej, wiosennej, ślubnej, stylizowanej...  itp. itd.
Zapraszam do obejrzenia zdjęć na foto-blogu KasiNo i uchylamy jeszcze kulisy przygotowań, 
czyli BACKSTAGE;-)


Ciekawa jestem jak podobają Wam się efekty naszej pracy?


Na dzisiaj to tyle.
Życzę Wam miłej niedzieli, jest piękna pogoda także trzeba ten dzień fajnie wykorzystać.
No i zapraszam Was do śledzenia "Rozety",
bo już w najbliższym tygodniu kolejna promocja w Rossmannie, także może któraś z Was skorzysta z moich  małych zakupowych porad...

Pozdrawiam bardzo serdecznie, 
Ewka ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

*