piątek, 10 lutego 2017

10 cytatów dla kreatywnych i nie tylko:-)

Cześć:-)

Pomyślałam sobie dzisiaj, że zamieszczę takie małe 'cytatowe' podsumowanie, ponieważ nie wszystkie osoby zaglądające na bloga odwiedzają mój fanpage na FB, a tam - dla tych co właśnie nie wiedzą - od grudnia w każdy poniedziałek publikuję jakiś fajny cytat. 


10 cytatów dla kreatywnychTak więc zapraszam na 10 interesujących 'myśli' z ostatnich 2 m-cy. Mam nadzieję, że i do Was one także trafiają, są krótkie, ale konkretne. Przyznam szczerze, że miałam pod każdym z nich dorzucić własny komentarz, ale właściwie pomyślałam, że raczej nie jest to potrzebne, każdy z nas zajmuje się czymś innym, dla każdego mają one odniesienie do innych spraw - tych mniej i bardziej ważnych, a są tak jasne, że każdy może je sobie wyjaśnić po swojemu:-) 


kreatywność to dobra zabawaniezadowolenie to podstawa prawdziwego talentu


życie jest za krótkie


nowy rok to nowa książka mająca 365 stronnie szukaj przeszkody bo może nie istniejekiedy myślisz że nic się nie zrobi pomyśl raz jeszczenie ma czegoś takiego jak zły pomysł


problemem nie jest problem


cel a nie pokonanie innychjesli chcesz być kreatywny nie bój się pomyłek


Niektóre z nich naprawdę warto sobie zapamiętać i wziąć do serca. Bo niby krótkie, proste, ale życiowe. Mam nadzieję, że Wam się podobają - jeśli tak to zapraszam w poniedziałki na FP, a jeśli tam nie zaglądacie to pewnie za jakieś 2 m-ce kolejna dawka dających do myślenia cytatów, które mam nadzieję, także przypadną Wam do gustu. A swoją drogą...jakie są Wasze ulubione cytaty?? Może macie swoje 'cytatowe perełki", które dają Wam motywującego kopa:-)? Jak tylko macie ochotę to dajcie znać w komentarzach:-)
Pozdrawiam Was serdecznie,
Ewcia:-)

2 komentarze:

  1. bardzo ciekawe cytaty, pięknie graficznie przedstawione :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

*