LIFESTYLE

Lifestyle to kategoria, której zakładając bloga wcale nie planowałam. Po prostu zaczęłam publikować różne tematy, które mnie interesowały i z czasem spostrzegłam, że blog nie zamyka się tylko do rękodzieła, ale staje się bardziej lifestylowy, co wcale mnie nie zmartwiło, wręcz przeciwnie.

Na blogu znajdziesz zatem tematy kręcące się wokół spraw takich codziennych, przyziemnych.
Także podrzucę proste przepisy na łatwe i szybkie gotowanie, domowe porady na to i owo.
W tym miejscu znajdzie się także propozycja książki do poczytania, albo filmu do obejrzenia.
Jako mieszkanka Podhala polecę Ci ciekawe miejsce, które warto odwiedzić.

Będzie to także sfera motywacji i inspiracji. Na pewno polecę Ci fajne miejsca w sieci, które warto znać i często odwiedzać. Dzięki nim codzienność stanie się bardziej kolorowa i uporządkowana, jeśli zaś myślisz o pójściu na swoje, jakimś własnym biznesie (jak ja:-) także i w tym temacie podrzucę Ci coś ciekawego, co wzbogaci na pewno Twoją wiedzę i pomoże podjąć odpowiednie kroki.

W tym miejscu chciałabym jeszcze dodać, że na przestrzeni zaledwie tych jeszcze nie całych 3 lat blog bardzo ewaluował. Zarówno pod względem wyglądu, jak i samego pisania. Nie jest blogiem na "5", ponieważ jest wiele rzeczy do poprawy. Dopiero niedawno zaczęłam bardziej skupiać się na jego wizualnej stronie, a to za sprawą innych blogów, dotyczących po prostu blogowania: jak powinno ono wyglądać, jak pisać posty, jakie zdjęcia dodawać, itp, czyli takie blogowanie "od kuchni". Wtedy zdałam sobie sprawę ile i jakie błędy popełniam. W tej kwestii mam bardzo dużo pracy, także będę starać się robić wszystko co w mojej mocy, by czas spędzony w "Rozecie" z kubkiem kawy był czasem przyjemnym:-)

Lifestylowe tematy znajdziecie w kategoriach:

  • Bądź przedsiębiorcza
  • Książki
  • Kulinarnie
  • Codzienność
  • Poetycko
  • Podhale

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

*