HANDMADE

To przede wszystkim ten "dział" stał się inspiracją do założenia bloga.  
Chyba już od dziecka przejawiałam zainteresowanie różnymi rodzajami twórczości artystycznej. Jeśli tak szybko sięgnę pamięcią to sporo mogłabym wymienić: kółko plastyczne, prowadzenie scholki przy parafii, gra na gitarze, pianinie, no i długoletnie członkostwo w zespole regionalnym, praca instruktora, w każdym bądź razie przynosiło mi to zawsze wiele radości i takiego artystycznego spełnienia.
Na studiach koleżanka zdradziła mi tajniki decoupage, i od czasu do czasu ozdabiałam różne przedmioty na własne potrzeby. A nie tak dawno zapałałam głębszym uczuciem do...szycia na maszynie. Najciekawsze jest to, że maszyna zawsze była w domu, w zasięgu ręki i nigdy nie przyszło mi do głowy, by spróbować ją uruchomić. Żeby było mało, moja Mama jest twórczynią ludową (babcia też była), i wydawałoby się, że mając w domu takie autorytety to od małego powinnam już szyć, haftować, a jednak nie pociągało mnie to nigdy na tyle, by się tym zająć. Tak więc sądzę, że na każdego przyjdzie odpowiednia pora. Tak więc jestem samoukiem, jeśli chcę coś uszyć to szperam po internecie w poszukiwaniu najprostszych instrukcji, a potem na zasadzie prób i błędów tworzę:-) I tym oto sposobem powstają od czasu do czasu jakieś poszewki, torby, zasłonki, itp.
Bardzo lubię uczyć się nowych rzeczy, dlatego mam nadzieję, że wiele jeszcze przede mną. Są techniki, których chciałabym się nauczyć, i na pewno jeśli tak będzie to oczywiście podzielę się tym z Wami na blogu:-)

Handmade w moim wykonaniu znajdziecie m.in. w kategoriach: 
(przykłady postów pod każdą z kategorii)

  • decoupage
  • moje małe szycie
  • torby, 
  • poduszki
  • DIY
  • Inspiracje szyciowe
  • Tkaniny/wzory

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

*