O MNIE

Cześć :-) mam na imię Ewa i witam Cię serdecznie na moim blogu. Cieszę się, że zechciałaś(-eś?) bliżej poznać mnie i moją małą wirtualną przestrzeń.

Rozeta handmade to kreatywny blog lifestylowy:-) Miejsce dla tych, którzy buszują w sieci w poszukiwaniu inspiracji jak udekorować swój dom czy mieszkanie, jak samodzielnie i tanio zrobić "coś" z niczego, jak uszyć to i owo, będąc totalnym amatorem. Jeśli interesujesz się makijażem polecę Ci co warto mieć w swojej kosmetyczce, od czasu do czasu podrzucę jakiś super łatwy przepis, i polecę Ci książkę, która na pewno wpłynie na Twój rozwój osobisty, postrzeganie codzienności i zmotywuje do działania.


rozetahandmade.blogspot.com Ewa Stopka


O blogu

Moja przygoda z blogowaniem rozpoczęła się w lutym 2014 r. Przymierzałam się do tego dłuższy czas, aż w końcu przyszedł taki dzień, że pomyślałam "co mi szkodzi, do odważnych świat należy" i opublikowałam swój pierwszy, krótki post. Natchnęły mnie do tego inne, jakże wspaniałe blogi, na początku głównie wnętrzarskie. Szybko jednak odkryłam szeroki, fascynujący świat blogosfery, który inspiruje mnie do dziś. W tym czasie też przebywałam za granicą, także stał się on dla mnie jakby odskocznią od codziennej pracy, a poprzez pasję jakby powrotem w rodzinne strony.

Przyznam szczerze, że początkowo blog miał dotyczyć głównie szeroko pojętego rękodzieła. Jednak z czasem zaczęłam dzielić się na nim także innymi tematami, które kręciły się wokół: kreatywnej twórczości, wizażu, etnologii.
Jestem bowiem absolwentką cieszyńskiej etnologii, pasjonatką wizażu oraz uwielbiam kreatywną twórczość. Miałam nadzieję poświęcać tym tematom w miarę możliwości tyle samo miejsca, jednak czas to szybko zweryfikował i okazało się, że tematyka poszerzyła się jeszcze bardziej i aktualnie blog stał się sposobem na dokumentowanie codziennych kreatywnych poczynań, motywacją do działania, różnymi poradami i inspiracjami dotyczącymi wnętrz oraz rękodzieła, rozwojem pasji, a przede wszystkim odskocznią od codziennych obowiązków związanych z macierzyństwem.


Co znajdziesz wśród blogowych treści?

  • handmade (szycie na maszynie, decouage, dekoracje, DIY, itp.)
  • wizaż (porady dot. kosmetycznych zakupów, inspiracje makijażowe, moje makijaże, sesje zdjęciowe, konkursy, Oriflame)
  • tematy etnologiczne (zwyczaje, obrzędy, twórcy ludowi)
  • inspiracje z sieci....(dot. domu/mieszkania, dekorowania, szycia itp.)
  • lifestyle (rozwój osobisty, przedsiębiorczość, motywacja, książki/filmy, kulinaria,codzienność, itp.) 


O mnie

Pochodzę z Podhala, tu też mieszkam. Wywodzę się z góralskiej rodziny, w której kultywuje się podhalańskie tradycje. Na co dzień jestem szczęśliwą żoną oraz mamą dwóch córeczek. W chwili obecnej na urlopie macierzyńskim.

Odkąd zostałam mamą, publikuję tyle, na ile mogę. Jestem osobą, która swój czas lubiła spędzać między ludźmi, aktywnie działając to tu to tam, często angażowałam się w wiele różnych przedsięwzięć, dlatego staram się znaleźć chociaż trochę czasu (co nie jest łatwe), by móc na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków, pieluch, sprzątania...i poświęcić go dla siebie, znaleźć chwilę na książkę, inne motywujące blogi, na rozwój osobisty, coś stworzyć, uszyć, ciekawego wymyślić, bo sprawia mi to naprawdę wiele frajdy, a przede wszystkim dzięki temu „ładuję baterie” i mam siłę i ochotę na codzienne zmagania:-)

Jestem ogólnie osobą wesołą i pozytywnie nastawioną do życia. Dzień zawsze rozpoczynam od kubka kawy. Tworzę sobie „mapy marzeń”, robię to, co nastawia mnie pozytywnie do życia, zbliża do osiągania pewnych zamierzonych celów. Prowadzenie bloga daje mi wiele satysfakcji, mam nadzieję, że i Wy znajdziecie tu coś dla siebie. Może któryś post będzie dla Was inspiracją. W każdym razie bardzo miło będzie mi Was tutaj gościć.


Kontakt

Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszam także na mój fanpage Rozeta, na którym umieszczam informację o nowych wpisach, a także na Pinterest.

Chcesz mnie o coś zapytać – śmiało pisz: n.k.ewa86@gmail.com, albo skontaktuj się przez Fb.

Pozdrawiam i zapraszam,
Ewa Stopka


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

*